Výuka jazyků on-line

Uvědomujeme si, jak je čas drahý, a proto chceme být našim studentům nablízku vždy a všude, kde to potřebují. Domluvíme se na pravidelných termínech, které se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám a časovým možnostem. Každou hodinu si navíc můžete nahrát a kdykoli si ji poslechnout (připomenete si tak, co jste s lektorem probírali).

Skype - výuka je flexibilní způsob učení, při kterém rozvíjíte všechny dovednosti - konverzaci, gramatickou zdatnost, čtení, psaní i poslech. Jelikož je možná odkudkoli a kdykoli, je vhodná pro všechny zájemce o studium jazyků, kteří mají přístup k internetu.

Ocení ji tak nejen maminky a tatínkové na rodičovské dovolené, ale také lidé pracovně velmi vytížení nebo s omezenou pohyblivostí. Výuka je velmi vhodná především pro pracovníky, kteří často komunikují telefonicky, prostřednictvím videokonferencí nebo na pracovních cestách, jelikož je kladen velký důraz na porozumění slyšenému slovu a na mluvení.

Nacvičíte si tak komunikaci po telefonu, takže vás při telefonických hovorech ze zahraničí již nikdy nic nepřekvapí.

Skype kurzy jsou vhodné pro individuální výuku (1 lektor a 1 student) nebo pro malou skupinku studentů (max. 4). Každý posluchač tak má dostatek prostoru k aktivitě a procvičování.
K výuce používáme vybrané materiály, které Vám budou předem zaslány. Dále Vám během výuky lektor zašle odkazy na různé vhodné zdroje z internetu, kde budete společně pracovat s interaktivními cvičeními a poslechy.

Skype je program pro komunikaci přes internet. Stejně jako ICQ, MSN apod. patří do skupiny tzv. instant messenger, které obvykle umožňují chatování mezi dvěma nebo více lidmi a jejichž prostřednictvím lze posílat soubory nebo SMS a také telefonovat po internetu. Skype toto všechno ovládá na špičkové úrovni.

Pokud ještě nepoužíváte Skype, můžete si jej zadarmo stáhnout zde

Minimální HW požadavky

 • procesor: 400 MHz
 • operační paměť: 128MB RAM
 • operační sytém : Windows 2000, XP nebo Vista
 • internetové připojení: 512–1024/256 Kb (upload 256 Kb je hraniční pro používání videa) - rychlost si můžete změřit zde
 • sluchátka + mikrofon
 • webkamera (není podmínkou, ale je výhodou – použití pouze při individuální výuce)

Pokud Váš počítač splňuje pouze uvedené minimální požadavky, tak každý spuštěný program může mít za následek, že hovor bude trhaný. Doporučujeme mít rezervu jak ve výkonu procesoru, tak ve velikosti RAM.

Ceník

Počet objednaných hodin Cena – 45.min – 1.lekce Cena – celkem
8 300 Kč bez DPH 2 400 Kč bez DPH
12 290 Kč bez DPH 3 480 Kč bez DPH
22 280 Kč bez DPH 6 160 Kč bez DPH
Počet objednaných hodin Cena – 60.min – 1.lekce Cena – celkem
8 320 Kč bez DPH 2 560 Kč bez DPH
12 310 Kč bez DPH 3 720 Kč bez DPH
22 300 Kč bez DPH 6 600 Kč bez DPH
 • Úvedená cena je za českého lektora.
 • Vyučovací lekce trvá 45 nebo 60 minut.
 • 1 setkání = 1 x 60 minut anebo 2 x 45 minut.
 • Úvodní setkání – 20 minut – zdarma, pak máte možnost se rozhodnout, zda si kurz objednáte.
 • V naplánovaný čas lektor kontaktuje klienta pomocí programu Skype. Maximální čekací doba než se klient připojí, je 15 minut od plánovaného počátku výuky. Pokud se klient připojí pozdě, musí si být vědom toho, že mu hodina nebude prodloužena a musí ji uhradit v plné výši.
 • V případě, že hodinu nebude moci započít z důvodu technických komplikací, nebude klientovi účtována a bude nahrazena v předem domluveném termínu. Pokud dojde k technickým komplikacím během výuky ze strany lektora, klient má nárok na náhradu výukového času při příštím setkání.

Zrušení lekce

Klient má možnost zrušit lekci minimálně 24 hodin předem. V případě zrušení lekce méně než 24 hodin předem bude klientovi naúčtována lekce v plné výši. V opačném případě se klient domluví s lektorem na náhradním termínu. Rušení lekcí se nesmí stát pravidlem.

4 studenti

Počet objednaných hodin Cena – 45min – 1.lekce Cena – celkem
8 75 Kč bez DPH 600 Kč bez DPH
12 72.5 Kč bez DPH 870 Kč bez DPH
22 70 Kč bez DPH 600 Kč bez DPH

3 studenti

Počet objednaných hodin Cena – 45min – 1.lekce Cena – celkem
8 100 Kč bez DPH 800 Kč bez DPH
12 97.5 Kč bez DPH 1 170 Kč bez DPH
22 95 Kč bez DPH 2 090 Kč bez DPH

2 studenti

Počet objednaných hodin Cena – 45min – 1.lekce Cena – celkem
8 150 bez DPH 1200 bez DPH
12 145 Kč bez DPH 1 740 Kč bez DPH
22 140 Kč bez DPH 3 080 Kč bez DPH
 • Úvodní setkání – 20 minut – zdarma, platí pro celou skupinu.
 • 1 setkání = 2 x 45 minut.
 • V naplánovaný čas lektor kontaktuje všechny studenty pomocí programu Skype. Maximální čekací doba než se klient připojí, je 15 minut od plánovaného počátku výuky. Pokud se některý ze studentů nepřipojí, musí si být vědom toho, že hodina započne bez něho a že hodina mu bude účtována v plné výši. Pokud se některý ze studentů připojí pozdě, musí si být vědom toho, že mu hodina nebude prodloužena a musí ji uhradit v plné výši.
 • V případě, že hodina nebude moci započít z důvodu technických komplikací ze strany lektora, nebude studentům účtována a bude nahrazena v předem domluveném termínu.

Zrušení lekce:

Klienti mají možnost zrušit lekci minimálně 24 hodin předem. V případě zrušení lekce méně než 24 hodin předem, bude klientům celé skupiny naúčtována lekce v plné výši. V opačném případě se klienti domluví s lektorem na náhradním termínu. Termín výuky lze změnit po domluvě s lektorem a pokud budou všichni studenti ze skupiny souhlasit. Rušení lekcí se nesmí stát pravidlem.

Objednat kurz

Po obdržení objednávky Vám vystavíme fakturu (klient se zavazuje uvést platné údaje, které budou využity k fakturaci) a zašleme vstupní test. Výuka začne ihned po připsání finanční částky na účet ( v případě skupiny po připsání všech účastníků) a vyplnění vstupního testu. Objednávka je platná po dobu 8 měsíců, během které je klient oprávněn libovolně čerpat předplacený počet hodin.

Nezávazný poptávkový formulář

Kontaktní osoba:

Telefon:

Email: *

Vaše zpráva

Opište kód
captcha

Pole označená * jsou povinná.