Jak pracujeme s našimi klienty

Na základě naší osobní schůzky, kde si podrobně vyslechneme Vaše konkrétní představy a požadavky, vypracujeme doporučený studijní plán pro Vaše zaměstnance.

Konkrétně to znamená, že stanovíme přesný počet vyučovacích hodin týdně a vybereme vhodného lektora spolu se studijními materiály, s ohledem na tématické zaměření firmy a úrovně jazykové vzdělanosti Vašich zaměstnanců, aby co nejvíce vyhovovaly určenému vzdělávacímu cíli.

Své posluchače řadíme do určité znalostní úrovně dle vypracovaného hodnotícího systému, díky kterému také na konci každého studijního období (školního roku) objektivně zhodnotíme výsledek naší a Vaší práce.

Tím je splněna také komplexní kontrola výuky ze strany zaměstnavatele. Obvykle tato kontrola probíhá 2x za studijní období (školní rok). Jsme ovšem připraveni plně se přizpůsobit Vašim konkrétním potřebám a zvýšit frekvenci takového hodnocení, pokud to z jakéhokoli důvodu uznáte za vhodné.

Tento systém nám umožňuje spolupracovat i s většími společnostmi, kde je znalost jazyků podmínkou pro úspěšné vykonávání profese.

Každý měsíc od nás dostanete podrobné informace v elektronické podobě měsíčních výkazů. Ty obsahují:

 • Statistiku docházky – měsíční a celoroční procentuální vyhodnocení docházky Vašich studentů.
 • Statistiku probrané látky – výpis probraných témat v jednotlivých hodinách.
 • Monitorující testy – min.2x ročně procentuální vyhodnocení jednotlivých dovedností – čtení, psaní, poslech…
Dobrou práci svých lektorů garantujeme. Proto i u nás ve firmě probíhají kontroly našich zaměstnanců. Jednou z kontrol je hodnocení průběhu výuky přímo studenty a také naše pravidelná komunikace s vedením firmy.

Nabídka firemní výuky

V tomto typu kurzu je samozřejmá rychlá reakce na potřeby studenta a zaměření metody výuky tak, aby splňovaly jeho individuální požadavky. Je proto daleko intenzivnější a pokroky tím znatelnější.

Tento typ výuky je vhodný zejména pro Váš vrcholový management. Vzhledem k velké a nepravidelné časové zaneprázdněnosti pracovníků na vedoucích místech je možnost přesunů termínů výuky velikou výhodou. Posluchač tak nezamešká zbytečně hodiny, například z duvodů služebních cest.

Výuka probíhá vždy v čase, intenzitě a prostředí, které si sami určíte. Kurzy tedy mohou probíhat přímo u Vás na pracovišti nebo v prostředí našich učeben. Čas výuky může navazovat na Vaši pracovní dobu, částečně do ní zasahovat, popřípadě jí předcházet.

Optimální počet studentů v jedné skupině je šest – tento nízký počet nám umožňuje individuální přístup a aktivní zapojení všech posluchačů do výuky.

Této tématice se podrobně věnujeme zde.

Této problematice se běžně nevěnujeme, avšak našim klientům jsme schopni tuto službu plně zajistit. Cena je závislá od zadané objednávky.

Jazyky

 • angličtina
 • němčina
 • španělština
 • francouština
 • ruština
 • polština
 • italština
 • svahilština
 • a další na přání

Odhad ceny

Vyučovací hodina Český lektor Rodilý mluvčí
45 min 350 Kč bez DPH * 450 Kč bez DPH *
60 min 400 Kč bez DPH * 500 Kč bez DPH *
* Ke stanovení konečné ceny přistupujeme vždy individuálně dle typu kurzu. Výše kurzovného závisí na intenzitě kurzu, specializaci kurzu, celkovém počtu objednaných výukových hodin a dostupnosti místa konání kurzu. Pro Vaši představu můžete vycházet z cen uvedených výše.

Nezávazný poptávkový formulář

Pro stanovení konkrétní nabídky pro Vaši firmu

Název firmy:*

Kontaktní osoba:

Email: *

Telefon:

Vaše zpráva

Opište kód
captcha

Pole označená * jsou povinná.

Nebo rovnou zavolejte:

+420 734 145 901

Radi vám zodpovímé vaše dotazy a poradíme při výběru kurzu.